استفاده از تخفیف 50 درصدی اداره امور چاپ وزارت ارشاد
پیش ثبت‌نام اتحادیه چاپخانه‌داران برای تحصیل در دانشکده چاپ و نشر آغاز شد


روابط عمومی اتحادیه صنف چاپخانه‌داران از علاقه‌مندان به تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته‌های چاپ و نشر پیش ثبت نام می‌کند تا از تخفیف 50 درصدی اداره امور چاپ وزارت ارشاد برای دانشکده چاپ و نشر استفاده کنند.

به گزارش اخبار چاپ به نقل از روابط عمومی اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران، بر اساس تفاهم‌نامه گسترش همکاری صنعت و دانشگاه، مرکز آموزشی علمی ـ کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 تهران (دانشکده چاپ و نشر) و اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران قرار شده است تا آن دسته از شاغلانی که علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته‌های این دانشکده هستند، از تخفیف‌های ویژه‌ای از سوی دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برخوردار شوند.

بر طبق این تفاهم‌نامه، علاقه‌مندان شاغل در صنعت چاپ که عضو اتحادیه صنف چاپخانه‌داران هستند، می‌توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به روابط عمومی این اتحادیه مراجعه کنند تا با معرفی و پیش ثبت نام آنها در روزهای ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه از تخفیف 50 درصدی شهریه دانشگاه استفاده کنند.

زمان ثبت‌نام و پذیرش دانشجویان رشته‌های کاردانی و کارشناسی چاپ و نشر در مقطع کاردانی از 7 تا 14 امرداد ماه و دوره کارشناسی رشته‌های این دانشگاه نیز از 10 تا 17 امرداد ماه در سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org است.

مرکز آموزشی علمی ـ کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 تهران (دانشکده چاپ و نشر) در دو مقطع کاردانی با 5 رشته و کارشناسی با دو رشته و 6 گرایش دانشجو می‌پذیرد. در مقطع کاردانی، رشته‌های طراحی چاپ،‌ چاپ و نشر، گرافیک، تبلیغات و امور فرهنگی برای علاقه‌مندان ایجاد شده است. دوره کارشناسی این دانشگاه نیز در دو رشته چاپ و نشر و گرافیک است که چاپ و نشر با گرایش‌های طراحی و آماده‌سازی چاپ، مدیریت امور چاپ و مدیریت امور نشر در نظر گرفته شده‌اند. رشته گرافیک نیز در گرایش‌های چاپ و بسته‌بندی، پوستر و نشانه و تصویرسازی آماده پذیرش علاقه‌مندان به این حوزه‌هاست.

منتشر شده توسط اتحادیه صنف چاپخانه‌داران در تاریخ ۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ مرداد