براساس نتایج انتخابات ۲۰ خرداد؛
بازشماری آرا ترکیب هیأت مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران را تغییر نداد


آرای انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران بازشماری شد و بر این اساس تغییری در ترکیب هیئت مدیره منتخب به وجود نیامد.

به گزارش اخبار چاپ به نقل از خبرگزاری مهر، انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران برای تعیین هیات مدیره و بازرس، روز چهارشنبه ۲۰ خرداد در محل این اتحادیه و با حضور نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اتاق اصناف تهران و اداره اماکن نیروی انتظامی برگزار شد .

در زمان اعلام نتایج، تعداد آراء دو نفر از کاندیداها (میریونس جعفری اصل و حمید غفاری) یکسان (هر کدام ۱۸۵) رای اعلام شد که بر همین اساس هیئت اجرایی تصمیم به انجام قرعه‌کشی برای انتخاب یک نفر از میان آنها کرد و بر این اساس، نام جعفری از قرعه بیرون آمد .

پس از گذشت سه روز از برگزاری انتخابات، حمید غفاری، یکی از این دو نامزد، درخواست مکتوب خود برای بازشماری رای‌ها را به هیئت اجرایی برگزاری انتخابات تسلیم که این هیئت هم با توجه به اینکه برای این قبیل مسائل، پیش‌بینی‌های لازم در قانون برگزاری انتخابات اتحادیه‌های صنفی صورت گرفته است، با این درخواست موافقت کرد .

بر این اساس هیئت اجرایی برگزارکننده انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران عصر روز دوشنبه ۲۵ خرداد در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت و در حضور ۸ نفر اول نامزد عضویت در هیئت مدیره، تشکیل جلسه داد و آرا را بازشماری کرد .

در نتیجه شمارش مجدد آرا، ۴ رای به رای‌های احمدرضا اعتماد مظاهری (نفر اول هیئت مدیره)، ۳ رای به رای‌های بهمن پورمند (نفر دوم) و ۱ رای به رای‌ها میریونس جعفری اصل اضافه شد اما تغییری در ترکیب هیئت مدیره منتخب به وجود نیامد. بر این اساس نتایج نهایی انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران به شرح زیر اعلام می‌شود :

از مجموع ۴۰۷ رای اخذ شده، احمدرضا اعتماد مظاهری با ۲۳۳ رای (رئیس اتحادیه)، بهمن پورمند با ۲۳۰ رای (نایب رئیس اتحادیه)، ایرج استاد علی نقی ۲۱۳ رای (نایب رئیس دوم)، بابک عابدین ۱۹۵ رای (خزانه دار) و میریونس جعفری اصلی با ۱۸۶ رای (دبیر اتحادیه). همچنین نتایج انتخابات بازرسین این اتحادیه به شرح زیر است: محمدعلی اقبال ۱۹۲ رای (بازرس اصلی) ومنوچهر یارعلی ۱۲۸ رای (بازرس علی البدل)..

منتشر شده توسط مهر در تاریخ ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۶ خرداد