با گذشت بیش از 3 سال از تأیید تخلفات هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران:
نارضایتی تعدادی از اعضای هیات مدیره، از روند رسیدگی به پرونده تخلفات هیات مدیره قبلی


شنیده‌ها حاکی است برخی از اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران از روند پیگیری پرونده تخلفات هیات مدیره دوره گذشته توسط مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران، رضایت ندارند.
شنیده‌ها حاکی است برخی از اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران از روند پیگیری پرونده تخلفات هیات مدیره دوره گذشته توسط مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران، رضایت ندارند.
به گفته ناظران صنفی، هر از چندی هر یک از گروه‌های حاضر در هیات مدیره فعلی، اتهاماتی را علیه یکدیگر مطرح می‌نمایند که این اتهامات نیز همواره برای مطبوعات و رسانه‌های تخصصی جذابیت داشته و موجب مجادلات بسیار رسانه‌ای می‌شود. لیکن این بار گویا برخی از اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، موضوع را فراتر از گفتگوهای رسانه‌ای و در قالب اقدامات قانونی دنبال می‌کنند.
ظاهراً نایب رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران که در ابتدای سال جاری نامه‌ای را تنظیم و به رئیس این اتحادیه تحویل داده بود، کماکان خواستار پیگیری پرونده تخلفات هیات مدیره قبلی از طریق مراجع قانونی و قضایی ذیصلاح است. مصطفی تینای تهرانی در نامه مذکور از عملکرد مجمع امور صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی درخصوص روند رسیدگی به پرونده تخلفات اتحادیه متبوع خود گلایه‌ کرده است.
گفتنی است برخی از اعضا و مسئولیت‌های هیات مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران که در انتخابات اسفند ماه سال 1385 تعیین شده بودند، در آذر ماه سال 1386 دستخوش تغییرات وسیعی گردید.
در تحلیل‌های کارشناسان حوزه‌های صنفی آمده است، دلایل عمده این تغییرات مربوط به تغییر مواد قانونی عضویت در اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و پروژه قرارداد چاپ کتاب‌های درسی کشور عراق است. به هر صورت تخلفات هیات مدیره پیشین اتحادیه چاپخانه‌داران تهران تبدیل به پرونده قطوری شده که در مجمع امور صنفی مشغول رسیدگی است.
منتشر شده در تاریخ ۱۳۸۹ شنبه ۸ خرداد


همكار

ميدانم نيت بد نداريد. لطفا بگذاريد پرونده روند عادي خود را طي كند.آبروي مردم را كف دست نگيريد (( حلوا حلوا )) نكنيد

نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: