از ۱۱۷ درصد قیمت پاکت سیمان ۱۰۰ تومان هزینه چاپ افزایش یافت


براساس توافق نامه‌ای که در سوم مهر ماه سال جاری به امضای تولیدکنندگان این نوع کیسه ها رسیده است بهای هر تخته کیسه سیمان ۲۵، ۴۰ و ۵۰ کیلویی بدون هزینه چاپ و ارزش افزوده به ترتیب۱۵۰۰۰، ۱۶۵۰۰ و ۱۸۵۰۰ ریال تعیین شده و از بابت هزینه چاپ نیز به قیمت های مذکور ۱۰۰۰ریال افزوده شده است


با افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت پاکت سیمان، هزینه چاپی این پاکت‌ها تنها ۱۰ درصد افزایش یافت.

یک عضو انجمن سیمان با اعلام اینکه افزایش هزار تومانی قیمت پاکت ضرر زیادی را به تولیدکنندگان سیمان وارد کرده است، گفت: اگر مساعدتی در این رابطه انجام نشود برخی از واحدها مجبور به تعطیلی خواهند شد .

محمدعلی بُد در گفتگو با تسنیم، با اشاره به اینکه هنوز تجدید نظری در قیمت پاکت سیمان به وجود نیامده است، اظهار داشت:در اواخر سال ۹۶ قیمت هر پاکت سیمان ۵۰ کیلویی۸۵۰ تومان بود اما در حال حاضر این قیمت به ۱۸۵۰ تومان رسیده که این موضوع اصلاً جوابگوی هزینه‌های تولیدکنندگان سیمان نیست .

وی با اعلام اینکه افزایش هزار تومانی قیمت پاکت ضرر زیادی را به تولیدکنندگان سیمان به وجود آورده است، افزود: هزینه های تولید برای فعالان بخش سیمان بسیار گران شده به نحوی که اگر مساعدتی در این رابطه انجام نشود برخی از واحدها مجبور به تعطیلی خواهند شد .

این عضو انجمن سیمان اضافه کرد: در حال حاضر ما با مازاد تولید روبه رو هستیم و به نحوی که تولیدکننده باید برای فعالیت خود محصولات را به فروش برساند اما هزینه‌های گران تولید امکان فعالیت را از آنها گرفته است .

به گزارش تسنیم، براساس توافق نامه‌ای که در سوم مهر ماه سال جاری به امضای تولیدکنندگان این نوع کیسه‌ها رسیده است  بهای هر تخته کیسه سیمان ۲۵، ۴۰ و ۵۰ کیلویی بدون هزینه چاپ و ارزش افزوده به ترتیب۱۵۰۰۰، ۱۶۵۰۰ و ۱۸۵۰۰ ریال تعیین شده و از بابت هزینه چاپ نیز به قیمت های مذکور ۱۰۰۰ریال افزوده شده است .



منتشر شده توسط تسنیم در تاریخ ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر
نسخه چاپی نسخه چاپی       ارسال به دوست ارسال به دوست

تاریخ انتشار:۱۳۹۷ بيست و نهم مهرکلیدها : بسته‌بندی؛ چاپ؛ هزینه پاکت سیمان؛ چاپ روی پاکت؛


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است




نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: