به گفته برازش؛
همه استان‌ها می‌توانند جشنواره صنعت چاپ را برگزار کنند


جشنواره استانی در هفت استان کشور برگزار شده است و تا پایان هفته 6 استان دیگر نیز میزبان برگزاری جشنواره صنعت چاپ خواهند بود.

مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره روند برگزاری جشنواره استانی صنعت چاپ گفت: جشنواره استانی در هفت استان کشور برگزار شده است و تا پایان هفته 6 استان دیگر نیز میزبان برگزاری جشنواره صنعت چاپ خواهند بود.

به گزارش اخبار چاپ به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ، محمودرضا برازش با اشاره به روند برگزاری جشن صنعت چاپ در استان‌های کشور عنوان کرد: از عید قربان جشن‌های صنعت چاپ در استان ها با سرعت بیشتری در حال برگزاری است و در روزهای آتی 6 استان کشور میزبان برگزای جشن صنعت چاپ خواهند بود.

وی افزود: روز یکشنبه (28 شهریورماه) جشن صنعت چاپ در استان‌های گلستان، مرکزی و کرمانشاه برگزار می‌شود. همچنین روز دوشنبه (29 شهریورماه) نیز استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، گیلان و ایلام میزبان برگزاری جشن صنعت چاپ خواهند بود.

برازش با اشاره به مصوبه شورای سیاست‌گذاری شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ تصریح کرد: خوشبختانه امسال همه استان‌ها می‌توانند جشنواره صنعت چاپ را در استان‌های خود برگزار کنند. تا به امروز نیز جشنواره صنعت چاپ در استان‌های سمنان، اردبیل، همدان، آذربایجان شرقی، البرز، خراسان رضوی و فارس برگزار شده است و برگزیدگان این استان‌ها معرفی شده‌اند. امیدوارم که در ادمه نیز این جشن‌ها با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شود.

وی ادامه داد: البته با توجه به وضعیت جوی جشنواره های استانی صنعت چاپ در استان‌های جنوبی کشور در مهرماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مسابقات آثار چاپی شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ از اوایل شهریور ماه آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا پایان شهریورماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

منتشر شده توسط ستاد خبری شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ در تاریخ ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ شهريور


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: