رحیمی‌یگانه خبر داد:
تمدید ارسال آثار به جشنواره چاپ تا 18 شهریور ماه / اعلام فهرست داوران در پایان جشنواره


دبیر بخش مسابقات آثار چاپی پانزدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ از تمدید زمان ثبت نام آنلاین آثار تا 18 شهریور ماه خبر داد و گفت: پس از پایان داوری و اعلام نتایج در 24 شهریور ماه، فهرست داوران روی سایت دبیرخانه قرار می‌گیرد.

به گزارش اخبار چاپ، محمدحسین رحیمی‌یگانه، دبیر بخش مسابقات آثار چاپی با اعلام تمدید تاریخ ثبت نام برای شرکت در بخش مسابقات تا 18 شهریور ماه گفت: تاکنون بیش از 52 نفر از طریق سایت ثبت نام کرده‌اند و با توجه به این‌که هر فرد می‌تواند بین یک تا 20 اثر برای شرکت در مسابقات ارسال کند، تعداد بالایی از آثار به ثبت رسیده‌اند.

وی افزود: علیرغم اعلام دبیرخانه، برخی شرکت‌کنندگان آثار را به صورت فیزیکی ارسال کرده‌اند، با این حال اگر بین دو اثر داوری شده امتیاز یکسانی به دست بیاید، اثر ثبت نام شده آنلاین، امتیاز مثبت‌تری دارد و انتخاب می‌شود.

رحیمی‌یگانه بار دیگر با تاکید بر ثبت نام علاقه‌مندان به داوری آثار از طریق ثبت‌نام در سایت printawards.irاظهار کرد: از 70 داور سال گذشته، امسال نیز بهره می‌گیریم و آثار به صورت ناشناس و غیر ترتیبی روی اینترانت دبیرخانه قرار می‌گیرند و تنها با بارکدی مشخص آنها قابل شناسایی هستند. پس از اعلام نتایج مسابقات، لیست داوران نیز روی سایت قرار خواهد گرفت. داوری‌ها نیز در دو روز پنج‌شنبه و جمعه صورت می‌گیرد تا در 24 شهریور ماه که جشن صنعت چاپ در تهران برگزار می‌شود، معرفی شوند.

 بخش مسابقات آثار چاپی پانزدهمین دوره جشنواره ملی صنعت چاپ در ادامه گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد آثار این دوره به دلیل کاهش بازه زمانی 6 ماهه کمتر باشد. سال گذشته 20 سیمرغ اهدا شد، اما امسال مشخص نیست و باید منتظر داوری آثار باشیم. آثار ارسالی باید حداقل 75 امتیاز از 100 امتیاز را کسب کنند تا مرحله بعدی و انتخاب نهایی برسند. بر همین اساس به اثری که بالاترین امتیاز را کسب کند، سیمرغ جشنواره تعلق می‌گیرد و به اثر دوم نیز لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۴ جمعه ۱۳ شهريور
نسخه چاپی نسخه چاپی       ارسال به دوست ارسال به دوست

تاریخ انتشار:۱۳۹۴ سيزدهم شهريورکلیدها : رحیمی یگانه جشنواره ملی صنعت چاپ تمدید ارسال آثار


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: