مسابقات آثار چاپی و علمی پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ فراخوان داد


شرایط شرکت در مسابقات آثار چاپی و علمی پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ اعلام شد.

به گزارش اخبار چاپ به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ، این مسابقات در 5 بخش اصلی اعم از چاپ بسته بندی، چاپ تجاری، چاپ نشر، چاپ امنیتی و مسابقات علمی برگزار می شود.

شرکت کنندگان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را با توجه به نوع روش چاپی (افست، فلکسو، هلیوگراور، دیجیتال، سیلک اسکرین، پد) و فرآیند (پیش از چاپ ،چاپ و پس از چاپ) مورد استفاده در یکی از کاربردهای فوق شرکت دهند. همچنین محصولات ارائه شده در مسابقات می تواند کامل و یا نیمه آماده باشد.

 بر اساس این گزارش، در بخش مسابقات دانشجویی نیز شرکت کنندگان می توانند در 8 سرفصل مختلف اعم از نوآوری در چاپ، محصولات چاپ بسته بندی و چاپ امنیتی شرکت کنند.

متقاضیان شرکت در مسابقات آثار چاپی برتر برای ثبت نام می‌توانند به سایت  www.printawards.ir مراجعه و یا با  تلفن‌های  88861322 – 88325724 - 021 (دبیرخانه جشنواره صنعت چاپ ایران) تماس بگیرند.

شرکت کنندگان در مسابقات سال قبل، بدون نیاز به ثبت نام و با کلمه کاربری و رمز عبور سال گذشته می‌توانند آثار خود را برای مسابقات ثبت کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره از جشنواره می‌توانند تا اول شهریور ماه سال جاری نسبت به ثبت‌نام در سایت ذکر شده اقدام کنند.

 

منتشر شده توسط معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ مرداد


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: