به دنبال برخی گمانه‌زنی‌ها:
آیا علمشاهی از ایبنا می‌رود؟


نجفعلی میرزایی: تاکنون حکمی جهت برکناری و عزل آقای علمشاهی ابلاغ نشده است اما اینکه طی روزهای آتی این اتفاق رخ دهد، قابل پیش‌بینی نیست

به گزارش اخبار چاپ و به نقل از خبرگزاری فارس، نجفعلی میرزایی مدیرعامل خبرگزاری کتاب(ایبنا) عزل احمد علمشاهی از سردبیری ایبنا اظهار داشت: تاکنون حکمی جهت برکناری و عزل آقای علمشاهی ابلاغ نشده است اما اینکه طی روزهای آتی این اتفاق رخ دهد، قابل پیش‌بینی نیست.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات پیش‌رو این برکناری قابل پیش‌بینی است، توضیح داد: با توجه به مشکلات نمی‌توان پیش‌بینی کرد چرا که برخی مشکلات مانند زخم هستند و گاهی به طول می‌انجامند، مشکلات ساختاری و بنیادی وجود دارد و نیازمند تحول، بهبود و اصلاح ساختاری همچنین برنامه و منابع انسانی هستیم و این امر مهم تلقی می‌شود.
مدیرعامل خبرگزاری کتاب(ایبنا) در پایان خبر برکناری احمد علمشاهی را تکذیب کرد و گفت: تا این لحظه آقای علمشاهی برکنار نشده است.
طبق اخبار واصله این روزها فشارهای متعددی بر احمد علمشاهی وارد می‌شود تا از سمت خود به عنوان سردبیر این خبرگزاری استعفا دهد، گرچه مشکلات موجود چنین موضوعی را منتفی نمی‌داند و احتمالاً طی روزهای آتی تغییراتی را در این خبرگزاری شاهد خواهیم بود.
علمشاهی کم‌تر از دو ماه پیش به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) معرفی شد.

منتشر شده توسط خبرگزاری فارس در تاریخ ۱۳۹۲ سه شنبه ۶ اسفند
نسخه چاپی نسخه چاپی       ارسال به دوست ارسال به دوست

تاریخ انتشار:۱۳۹۲ ششم اسفندکلیدها : نجفعلی میرزایی احمد علمشاهی خبرگزاری کتاب


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: