با حضور ناشران و فعالان فرهنگی صورت گرفت
برپایی نخستین سمینار نشر رومیزی و چاپ کتاب در شمارگان کم


دراین سمینارکه با حضور بیش از دویست و پنجاه تن از ناشران سراسر کشور برگزار شد ،فیلم کوتاهی از وضعیت چاپ دیجیتال در جهان پخش شد و سید مهدی جهرمی، مشاور و مدیر پخش موسسه پژوهشی میراث مکتوب طی سخنانی به تشریح تجربیات این موسسه از چاپ دیجیتال و انتشار محدود کتاب پرداخت.


نخستین سمینار نشر رومیزی و چاپ کتاب در شمارگان کم با حضور جمعی از فعالان حوزه های چاپ ونشر  با رونمایی از کتاب"آینده چاپ در قرن بیست ویکم"اثر پروفسورفرانک رومانو   با ترجمه حسین یار احمدی در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.
 به گزارش اخبار چاپ، دراین سمینارکه با حضور بیش از دویست و پنجاه تن از ناشران سراسر کشور برگزار شد ،فیلم کوتاهی از وضعیت چاپ دیجیتال در جهان پخش شد و سید مهدی جهرمی، مشاور و مدیر پخش موسسه پژوهشی میراث مکتوب طی سخنانی به تشریح تجربیات این موسسه از چاپ دیجیتال و انتشار محدود کتاب پرداخت.

در ادامه  این مراسم طی ارتباط مستقیم اینترنتی، آقای لازلو کرنز مدیر ارشد فروش بین‌المللی شرکت دوپلو با حاضران در مراسم سخن گفت و خدمات و محصولات این شرکت در ایران را تشریح کرد

پخش فیلم مربوط به تشریح خط تولید کتاب در تیراژ محدود برای حاضران و ناشران شرکت‌کننده و در جریان  قرار گرفتن حاضران ازچگونگی کارکرد این دستگاهها از دیگر بخش های این سمینار بود.

دراین فیلم چند گفتگو با ناشران وچاپخانه دارانی که هم اکنون از سیستم چاپ کتاب در تیراژ محدود استفاده می کنند صورت گرفت و آنان به مزایا وقابلیتهای آن اشاره کردند.

سخنرانی جمشیدی، مدیرعامل شرکت لیزینگ کارآفرین درباره خدمات و تسهیلات قابل ارایه به خریداران این سیستم ها از دیگر بخش های این سیمنار بود که مورد توجه و استقبال حاضران قرار گرفت.

 پایان این سمینار با پاسخگویی سعید اعتدال منفرد ،مدیر فروش شرکت توتالیا و جلال زکایی ،مدیر گروه ترنج به سوالات حاضران همراه بود.

منتشر شده توسط اخبار چاپ در تاریخ ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۷ دي
نسخه چاپی نسخه چاپی       ارسال به دوست ارسال به دوست

تاریخ انتشار:۱۳۹۱ بيست و هفتم ديکلیدها : نشر رومیزی چاپ کتاب در شمارگان کم اسپیناس زکایی


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: