نشست نمایندگان مجلس و شورای سیاستگذاری صنعت چاپ برگزار شد
وعده نمایندگان برای کمک به حل مشکلات صنعت چاپ وبسته بندی


نمایندگان با اذعان به این که صنعت چاپ وبسته بندی به عنوان یکی از کلیدی ترین صنایع کشور به شمار می آید از پیگیری و کمک به حل مشکلات این صنعت در مجلس خبر دادند.

 نشست اعضای شورای سیاستگذاری صنعت چاپ ، مدیران معاونت امور فرهنگی و جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در دفتر حوزه وزارتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش اخبار چاپ ، در این نشست که به دعوت علی اسماعیلی ،سرپرست معاونت امور فرهنگی ورییس شورای سیاستگذاری و با حضور نمایندگانی از کمیسیون های فرهنگی، اقتصادی و صنعت و معدن برگزار شد ،برخی از مسائل ومشکلات صنعت چاپ و بسته بندی مورد بررسی قرارگرفت.

در این نشست علی اسماعیلی همه مسائل ومشکلات احصا شده توسط کمیته های کارشناسی شورا و دفتر امور چاپ را به تفصیل بیان کرد.

برخی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نظرات خود را اعلام کردند و مقرر شد این مسائل به صورت دسته بندی شده در کمیسیون های تخصصی مجلس مورد بررسی وارزیابی قرار گیرد.

نمایندگان با اذعان به این که صنعت چاپ وبسته بندی به عنوان یکی از کلیدی ترین صنایع کشور به شمار می آید از پیگیری و کمک به حل مشکلات این صنعت در مجلس خبر دادند.

عباس صلاحی، حسین آزین، محمد رضا امیری، ابوالقاسم جراره، محمد علی اسفنانی، محسن صرامی، سید باقر حسینی، حسین فتاحی ، رحیم زارع، محمد رضا پور ابراهیمی  نمایندگان دوره نهم مجلس شورای اسلامی بودند که در این نشست حضور داشتند و با توجه به حضور در چند کمیسیون تخصصی بررسی و کمک به حل مشکلات صنعت چاپ در کمیسیون های مربوطه را وعده دادند.

متن کامل  این نشست به زودی منتشر می شود.
منتشر شده توسط اخبار چاپ در تاریخ ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۷ دي


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: