ذکایی خبر داد
برپایی سمیناری برای کمک به کاهش هزینه‌های چاپ کتاب و نشر رومیزی


چندی پیش شرکت «توتالیا» پیشنهاد برپایی سمینارهای یک روزه «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» را به بنده ارائه کرد تا این سمینارها برای همه ناشران تهرانی برپا شود و اکنون هم در حال تدارک برنامه‌های اصلی این سمینار هستم.

جلال ذکایی از برپایی سمینارهای یک روزه «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» برای همه ناشران تهرانی از اواخر آذر سال جاری خبر داد.

جلال ذکایی، مدیر سابق دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فارس گفت: با توجه به شمارگان  پایین کتاب و بحث بحران کاغذ به طور طبیعی نشر رومیزی و چاپ دیجیتال کتاب بیشتر خود را نشان داده و به نوعی بروز و ظهور بیشتری در این عرصه داشته و مورد استقبال ناشران قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: شرکت «توتالیا» جزو یکی از شرکت‌هایی است که به صورت مستمر در نمایشگاه‌های «چاپ دیجیتال» حضوری جدی داشته که به نوعی ارائه کننده خدمات نشر رومیزی به اهالی صنعت چاپ است.

ذکایی ادامه داد: چندی پیش شرکت «توتالیا» پیشنهاد برپایی سمینارهای یک روزه «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» را به بنده ارائه کرد تا این سمینارها برای همه ناشران تهرانی برپا شود و اکنون هم در حال تدارک برنامه‌های اصلی این سمینار هستم.

وی افزود: سمینارهای «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» اواخر آذر سال جاری برپا می‌شود اما تاریخ دقیق و برنامه‌های آن در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

دبیر اجرایی سیمنارهای یک روزه «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» گفت: این سمینارها به صورت رایگان برای همه ناشران تهرانی برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی این سمینارها از طریق پیامک به ناشران تهرانی صورت می‌گیرد، اضافه کرد: پس از برپایی این سمینار در تهران، تلاش داریم تا سمینار «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» را در مناطق مختلف کشور و ناشران شهرستانی برپا کنیم.

ذکایی درباره حامی مالی این سمینارها، عنوان کرد: شرکت «توتالیا» حامی سمینارهای «معرفی تجهیزات نشر رومیزی» است که این سمینارها در شرایط فعلی، راهی برای برون رفت از وضعیت موجود و کاهش هزینه‌ها و قیمت تمام شده کتاب است.

 

منتشر شده توسط فارس در تاریخ ۱۳۹۱ جمعه ۱۰ آذر
نسخه چاپی نسخه چاپی       ارسال به دوست ارسال به دوست

تاریخ انتشار:۱۳۹۱ دهم آذرکلیدها : ذکایی نشر رومیزی سمینار


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: