ثبت سفارش کاغذ منحصر به «واردکنندگان صلاحیت‌دار» شد

با تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به اطلاع وزارت صنعت، معدن و تجارت رسیده است، از این پس تنها تجاری که وزارت ارشاد صلاحیت آنها را تائید کند، می‌توانند برای واردات کاغذ ثبت سفارش کنند

عل مغانی اعلام کرد؛تخصیص ارز دولتی برای واردات ماشین‌‌های چاپ

انجمن واردکنندگان ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی ایران با ارسال نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش‌های سیدعباس صالحی برای قرار گرفتن واردات ماشین‌آلات چاپ در ردیف کالاهای گروه یک برای جذب ارز دولتی انجام گرفته بود، تقدیر کرد.

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره صنعت چاپ منصوب شدند

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «محسن جوادی» به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری هجدهمین جشنواره صنعت چاپ منصوب شد

رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ:کشور های توسعه یافته به چاپ نگرش صنعتی دارند.

برای صادراتی شدن باید هوشمندانه رفتار کنیم و از الگوهای کشور های همجوار بهره بریم.

گفتگو

غیر از قوانین دست‌وپاگیری که فعالیت در صنعت چاپ را با مشکلاتی روبرو می‌کند، این روزها معضلاتی همچون تهیه و تامین مواد اولیه نیز گریبان فعالان چاپ شده که به گفته کارشناسان و فعالان این حوزه استمرار آن می‌تواند آینده فعالیت‌های تولیدی در کشور را به خطر بیندازد.

آینده صنعت چاپ در ابهام/ اتمام مواد مصرفی تا 3ماه آینده

غیر از قوانین دست‌وپاگیری که فعالیت در صنعت چاپ را با مشکلاتی روبرو می‌کند، این روزها معضلاتی همچون تهیه و تامین مواد اولیه نیز گریبان فعالان چاپ شده که به گفته کارشناسان و فعالان این حوزه استمرار آن می‌تواند آینده فعالیت‌های تولیدی در کشور را به خطر بیندازد.

گزارش

رئیس اتحادیه نفت ژاپن گفت: در صورتی که دولت ژاپن مشمول معافیت تحریم های آمریکا درباره ادامه واردات نفت از ایران نشود، پالایشگاه های نفت ژاپن ممکن است از اکتبر بارگیری نفت خام ایران را متوقف کنند

ژاپن در آستانه اغمای اقتصادی با ایران

رئیس اتحادیه نفت ژاپن گفت: در صورتی که دولت ژاپن مشمول معافیت تحریم های آمریکا درباره ادامه واردات نفت از ایران نشود، پالایشگاه های نفت ژاپن ممکن است از اکتبر بارگیری نفت خام ایران را متوقف کنند

یادداشت

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و تجهیزات وابسته از دوم تا پنجم دیماه جاری در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه مبلمان اداری به نمایشگاه چاپ و بسته بندی رونق خواهد داد

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و تجهیزات وابسته از دوم تا پنجم دیماه جاری در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

میزگرد

گالری تصاویر

نگاهی به نمایشگاه کاغذ و مقوای تهران

نخستین نمایشگاه کاغذ و مقوای تهران در حالی برپا شد که به‌دلیل نوسانات گسترده در حوزه ارزی و مشکلات اقتصادی در کشور، وضعیت بازار کاغذ به‌‌نحو چالش‌برانگیزی به مرحله انفجار قیمت‌ها رسید و قیمت انواع کاغذ به رقم‌های نجومی رسید. این در حالی است که با وجود موجود کافی ذخایر کاغذ کشور که حاصل تولیدات داخلی و واردات با ارز دولتی است، در این حوزه با نبود کاغذ مواجه بودیم و در برخی از انواع کاغذ، بازار با عدم عرضه و در نتیجه قیمت‌های نجومی مواجه شد. گزارش زیر نگاهی دارد به این نمایشگاه از دریچه تصاویر


صفحه 9 از 55  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر

نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران سالن اتریش بدون حضور اتریش برپا می شود

به دلیل کمبود فضای نمایشگاه، سالن 37 معروف به سالن اتریش محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هم به فضای بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران افزوده شد.

در PTEC رخ داد سمینار آموزش مرکب‌های چاپ فلکسو و گراور

در سمینار آموزشی و اطلاع رسانی مرکب های چاپ فلکسو و گراور که در تالار اجتماعات PTEC برگزار شده بود دکتر شیرماخ رئیس بخش مرکب‌های فلکسو و گراور شرکت J+S، محمدشاپور اسفرجانی مدیرعامل شرکت ایران روتاتیو، . . .

با عدم استفاده از بسته بندی استاندارد 1.5 میلیارد مشتری را از دست داده ایم

از جمعیت 7 میلیارد نفری جهان امروز بیش از 2.5 میلیارد کاربر به اینترنت به عنوان یک ابزار تعاملی و ارتباطی دسترسی دارند و این شبکه امروز مبنای مبادلات تجاری و اقتصادی در سطح بین قاره‌ای و بین‌المللی است.

غفاری رهبر: ظرفیت نمایشگاه چاپ و بسته بندی تکمیل شد

رئیس شرکت نمایشگاهی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته از تکمیل شدن تمام ظرفیت این نمایشگاه خبر داد. در این دوره نزدیک به 500 شرکت داخلی و خارجی حضور یافته‌اند.

مدیرعامل PTC: امیدوارم بنیاد نوریانی تاسیس شود

توسعه و پیشرفت در جهان امروز و به تبع آن در حوزه صنعت چاپ، نیازمند بهره‌مندی و استفاده از کلیه امکانات، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود است. بدیهی است برخی از منابع انسانی، مالی، تحقیقاتی و علمی کشور ما . . .

واکنش جلال ذکایی به انتقادات مسئولین نمایشگاه: نقش تو چون آینه بنمود راست/ خود شکن آیینه شکستن خطاست!

جلال ذکایی مدیرکل سابق دفتر امور چاپ وزارت ارشاد به انتقادهای چند تن از مجریان برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته بندی در جریان نشست خبری این نمایشگاه درباره عملکرد او در دوره مسئولیتش، واکنش نشان داد.

سازمان توسعه تجارت با همكاری جترو برگزار میكند کارگاه آموزشی بسته بندی محصولات کشاورزی

اهداف اصلی برگزاری این رویداد توسعه دانش و فرهنگ بسته بندی در سطح کشور، ارتقاء کیفیت بسته بندی کالاهای اولویت دار صادراتی، بهره گیری از دانش و تکنولوژی کشور ژاپن در زمینه بسته بندی، شناسایی نقاط ضعف و . . .

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ 4 / عضو اتحادیه صادرکنندگان: بی برنامگی در اتحادیه مشکلی اساسی است

متأسفانه جلسه اخیر اتحادیه صادرکنندگان در محل اتاق بازرگانی، نیز همانند دیگر جلساتی که در سال‌های اخیر برگزار می‌شوند، هیچ نتیجه قابل توجهی برای صنعت چاپ کشور به ویژه در بخش بسته‌بندی در بر نداشت.

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ 3 / غلامرضا شجاع: درخصوص اتحادیه صادرکنندگان مصاحبه نمی‌کنم

پرسش بی‌پاسخ اخبار چاپ از اعضای محترم هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران: چرا غلامرضا شجاع ـ یکی از نخستین اعضای هیات مدیره این اتحادیه ـ علی مغانی، از پیشکسوتان فعال و پویای صنعت چاپ کشور، . . .

به بهانه برگزاری نشست بررسی مشکلات چاپ فلسکو و گراور خوابی که دیر تعبیر شد

به نظر می‌رسد در پی اعتراضات اعضای فعال، خوشنام و پویای اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران نسبت به عملکرد انفعالی این اتحادیه طی روزهای گذشته ، سرانجام و پس از گذشت 5 ماه (به اعتراف نائب رئیس اتحادیه صادرکنندگان . . .

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران 2 / دری صفت: هیات مدیره اتحادیه ناکارآمد است

متأسفانه اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در حال حاضر از مشکلات درون‌ساختاری رنج می‌برد. شرایط فعلی به گونه‌ای است که فارغ از موضوع اهرم اجرایی، امکانات قانونی و ظرفیت‌‌های در نظر گرفته شده در بدنه دولت . . .

توافق Kodak و Bobst توسعه استراتژیک صنعت بسته بندی

در پاسخ به افزایش تقاضا برای راه حل های جدید و انعطاف پذیر مانند کارتن تاشو و برنامه های کاربردی، Kodak و Bobst توافق نامه ای با موضوع توسعه استراتژیک به منظور ادغام تکنولوژی کداک بر روی تجهیزات ماشین های بسته بندی Bobst تشکیل دادند.

اتحادیه صادرکنندگان / 1 ـ حمیدرضا طاهری آشتیانی: تغییر هیات مدیره اتحادیه موجب دلسردی اعضا شد

متأسفانه در حال حاضر اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در جایگاه اصلی و موقعیت تعریف‌شده در حوزه‌های اهداف و وظایفش قرار ندارد. هر انجمن و اتحادیه‌ای را می‌توان از دو منظر کاربردی و تشریفات مورد مطالعه . . .

روز ملی صادرات جای خالی صنعت چاپ

گمانه‌زنی‌ها پیرامون روز ملی صادرات در سال 1392 تحقق یافته و این مراسم با استقبال کم‌نظیر مدیران اقتصادی دولت همراه شد. در این مراسم اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، . . .

به مناسبت 29 مهرماه؛ روز ملی صادرات صادرکننده نمونه کشور انتخاب می شود

مراسم روز ملی صادرات ، دوشنبه این هفته (29 مهر) با حضور مسئولان سیاسی، اقتصادی و توسعه بازرگانی خارجی برگزار می شود. به گزارش اخبار چاپ و به نقل از باشگاه خبرنگاران،محمدمهدی نهاوندی معاون سازمان توسعه . . .
صفحه 9 از 55  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر