ثبت سفارش کاغذ منحصر به «واردکنندگان صلاحیت‌دار» شد

با تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که به اطلاع وزارت صنعت، معدن و تجارت رسیده است، از این پس تنها تجاری که وزارت ارشاد صلاحیت آنها را تائید کند، می‌توانند برای واردات کاغذ ثبت سفارش کنند

عل مغانی اعلام کرد؛تخصیص ارز دولتی برای واردات ماشین‌‌های چاپ

انجمن واردکنندگان ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی ایران با ارسال نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش‌های سیدعباس صالحی برای قرار گرفتن واردات ماشین‌آلات چاپ در ردیف کالاهای گروه یک برای جذب ارز دولتی انجام گرفته بود، تقدیر کرد.

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره صنعت چاپ منصوب شدند

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «محسن جوادی» به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری هجدهمین جشنواره صنعت چاپ منصوب شد

رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ:کشور های توسعه یافته به چاپ نگرش صنعتی دارند.

برای صادراتی شدن باید هوشمندانه رفتار کنیم و از الگوهای کشور های همجوار بهره بریم.

گفتگو

غیر از قوانین دست‌وپاگیری که فعالیت در صنعت چاپ را با مشکلاتی روبرو می‌کند، این روزها معضلاتی همچون تهیه و تامین مواد اولیه نیز گریبان فعالان چاپ شده که به گفته کارشناسان و فعالان این حوزه استمرار آن می‌تواند آینده فعالیت‌های تولیدی در کشور را به خطر بیندازد.

آینده صنعت چاپ در ابهام/ اتمام مواد مصرفی تا 3ماه آینده

غیر از قوانین دست‌وپاگیری که فعالیت در صنعت چاپ را با مشکلاتی روبرو می‌کند، این روزها معضلاتی همچون تهیه و تامین مواد اولیه نیز گریبان فعالان چاپ شده که به گفته کارشناسان و فعالان این حوزه استمرار آن می‌تواند آینده فعالیت‌های تولیدی در کشور را به خطر بیندازد.

گزارش

رئیس اتحادیه نفت ژاپن گفت: در صورتی که دولت ژاپن مشمول معافیت تحریم های آمریکا درباره ادامه واردات نفت از ایران نشود، پالایشگاه های نفت ژاپن ممکن است از اکتبر بارگیری نفت خام ایران را متوقف کنند

ژاپن در آستانه اغمای اقتصادی با ایران

رئیس اتحادیه نفت ژاپن گفت: در صورتی که دولت ژاپن مشمول معافیت تحریم های آمریکا درباره ادامه واردات نفت از ایران نشود، پالایشگاه های نفت ژاپن ممکن است از اکتبر بارگیری نفت خام ایران را متوقف کنند

یادداشت

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و تجهیزات وابسته از دوم تا پنجم دیماه جاری در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه مبلمان اداری به نمایشگاه چاپ و بسته بندی رونق خواهد داد

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و تجهیزات وابسته از دوم تا پنجم دیماه جاری در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

میزگرد

گالری تصاویر

نگاهی به نمایشگاه کاغذ و مقوای تهران

نخستین نمایشگاه کاغذ و مقوای تهران در حالی برپا شد که به‌دلیل نوسانات گسترده در حوزه ارزی و مشکلات اقتصادی در کشور، وضعیت بازار کاغذ به‌‌نحو چالش‌برانگیزی به مرحله انفجار قیمت‌ها رسید و قیمت انواع کاغذ به رقم‌های نجومی رسید. این در حالی است که با وجود موجود کافی ذخایر کاغذ کشور که حاصل تولیدات داخلی و واردات با ارز دولتی است، در این حوزه با نبود کاغذ مواجه بودیم و در برخی از انواع کاغذ، بازار با عدم عرضه و در نتیجه قیمت‌های نجومی مواجه شد. گزارش زیر نگاهی دارد به این نمایشگاه از دریچه تصاویر


صفحه 10 از 55  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

از هفتم تا دهم آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود: نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی اصفهان در پله دهم

دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع چاپ، بسته‌بندی، تبلیغات رسانه و تجهیزات وابسته از 7 تا 10 آبان ماه امسال (سه شنبه تا جمعه هفته بعد) در اصفهان برگزار می‌شود.

رضا رضایی: در سال آینده آثاری که معیار خلاقیت و بهره‌وری داشته باشند مورد قضاوت قرار می‌گیرند

در بخشی از بیانیه هیات داوران آمده است: « هیئت داوران، مفتخر و سرشار از امید در نخستین سال سومین سده فعالیت این صنعت فاخر در کشور از تمامی فرزانگان و صاحب نظران و اندیشمندان کشور میخواهند اگر به توسعه . . .

همزمان با جشن ملی صنعت چاپ اسامی برگزیدگان مسابقات تخصصی آثار چاپی اعلام شد

اسامی برگزیدگان دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی آثار چاپی از سوی دبیرخانه دائمی این مسابقات اعلام شد. این مسابقات كه با رشد 60 درصدی در تعداد آثار ارائه شده و تنوع و تعدد در استان های شركت كننده در این . . .

درپی درخواست یك سرمایه گذار ایرانی ساسول سهام خود را فروخت

شرکت ساسول سهام 50 درصدی خود را در شرکت آریا ساسول پلیمر به شرکت مین استریت آفریقای جنوبی ( یکی از شرکتهای تابعه یک سرمایه‌گذار ایرانی در آفریقای جنوبی ) فروخته است.

مدیر کل دفتر امور چاپ در پاسخ نامه اتحادیه چاپخانه داران تهران: موافقتنامه یک ساله برای شروع فعالیت چاپخانه‌ها کافی نیست

مدیرکل دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای خطاب به علی نیکوسخن رئیس اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران به برخی شروط فعالیت چاپخانه‌ها اشاره و اعلام کرد: ملاک فعالیت چاپخانه‌داران از نظر دفتر . . .

رییس هیات داوران مسابقات تخصصی صنعت چاپ ضعف صنعت چاپ، صنایع دیگر را هم از بازار خارج می‌کند

رئیس هیئت داوران مسابقات جشنواره ملی صنعت چاپ معتقد است، در صورت ضعف صنعت چاپ، دیگر صنایع نیز امکان حضور در بازار را نخواهند داشت و ارتقای این صنعت می‌تواند بر توسعه اقتصادی کشور موثر باشد.

17 مهر در تربت حیدریه: نخستین همایش ملی دستاوردهای علمی وپژوهشی پسته برگزار می شود

نخستین همایش ملی آخرین دستاوردهای علمی وپژوهشی پسته به همت دانشگاه تربت حیدریه در شهرستان مه ولات خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

راه اندازی بخش بسته بندی خرما، گامی در حمایت از تولیدکنندگان نخل داران دشتستان از نبود صنعت بسته بندی می نالند

نخل داران و تولیدکنندگان خرما از کمبود صنایع بسته‌بندی خرما گلایه‌مند هستند و خواستار تقویت این صنعت و کوتاه کردن پای دلالان و واسطه‌ها از بازار خرما هستند.

از 9 شهریور و با حضور سرشناسان این حوزه کنفرانس بسته بندی انعطاف پذیر در امارات برگزار می شود

مارس،جانسون،کنستانتینا ایتالیا و مانکور به عنوان سخرانان مهمان اصلی کنفرانس بسته بندی انعطاف پذیر خواهند بود.

با یک روز تاخیر نمایشگاه دوازدهم شیرینی و شکلات 21 شهریور آغاز می شود

با توجه به اعلام شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران به ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات،این نمایشگاه با یک روز تاخیر 21 شهریور آغاز می شود

توسط یک شرکت اسکاتلندی صورت گرفت: توسعه برچسب های تشخیص co2 برای بسته بندی میوه

این برچسب می تواند به طور ساده در داخل کیسه های هوایی اصلاح شده (map)،داخل پالت وظروف بسته بندی میوه قرار گیرد و به سادگی از روی تغییر رنگ آن میزان تنفس وسالم بودن میوه را تشخیص داد.

در 2 نشست جداگانه برگزیدگان مسابقات جشنواره صنعت چاپ با مدیر كل دفتر امور چاپ صورت گرفت بررسی توسعه زیرساختهای علمی و دانشگاهی صنعت چاپ

منتخبین جشنواره صنعت چاپ در دو جلسه جداگانه در گروههای پیش از چاپ افست ، افست ورقی و افست رول و گروه چاپ فلكسو ، گراور و لیبل با مدیرکل دفتر امور چاپ دیدار و گفتگو کردند.

با برگزاری 8 نشست تخصصی برگزیدگان با مدیر کل دفتر امور چاپ دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی جشنواره صنعت چاپ کلید می خورد

به گفته دبیر مسابقات تخصصی جشنواره صنعت چاپ این نشست‌ها با هدف هم‌اندیشی و کمک به رفع مشکلات برگزیدگان، ایجاد تسهیل در فعالیت‌های برگزیدگان کمک به توسعه کمی و کیفی فعالیت‌ها و برنامه‌ها برپا می‌شود.

رییس کلینیک بسته بندی خبر داد نمایشگاه محصولات چاپی و بسته بندی و برنامه های آن تعطیل شدنی نیست

به گفته وی پیرو برنامه های مختلف سازمان توسعه تجارت و پس از برگزاری کارگاه تخصصی بسته بندی که تیرماه در قزوین برگزار شد،قرار است کارگاه تخصصی بسته بندی انجیر شهریور ماه در شهر استهبان فارس برگزار شود.

فردا صورت می گیرد برگزاری همایش آموزش تخصصی "بسته بندی کالا" در قزوین

همایش تخصصی بسته بندی کالا با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین فردا، 17 تیرماه در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین برگزار می شود.
صفحه 10 از 55  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر